Kurz ANIMÁTOR !!!

20.11.2010 14:57

Právě jsem dokončil kurz animátor. Jaké to bylo? Někteří možná víte, sami jste to zažili,
někteří možná nemáte vůbec ponětí, o co jde…
Podle mého názoru to je úžasná příležitost pro všechny, kteří chtějí pracovat s věřící mládeží.
Pro všechny, kteří se podílí na tvorbě táborů, víkendovek, vedou spolčo, ministranty, nebo
schólu, případně by něco z toho chtěli dělat, ale nevědí jak na to. Na kurzu se dozvíte užitečné
informace z oblasti psychologie, pedagogiky i teologie. Ale přednášky nejsou všechno.
Během dvou let zažijete celkem deset víkendů nabitých akčními zážitky, milými chvílemi,
novými znalostmi a v neposlední řadě prohloubíte svůj vztah s Bohem. Možná to zní jako
obyčejná propagace jakékoliv druhořadé akce, ale je to pravda. Za tu dobu, kterou jsem strávil
na Přístavu v Rajnochovicích jsem se skoro nestihl nudit. Získal jsem spoustu skvělých přátel
po celé diecézi. Z každého víkendu jsem se vrátil vyčerpaný jako ropný vrt, ale nadšený a
usměvavý jako sluníčko a s novým elánem do všedních dní.
Teď po odevzdání závěrečné práce a po zkouškách jsem dostal oficiální potvrzení o
absolvování a už se těším, až si to budu moct napsat do životopisu!
Radím všem, kteří by chtěli trochu animovat-oživovat třeba dění u nich ve farnosti, aby
neváhali a do října se přihlásili, protože tahle zkušenost opravdu stojí za to.

Jan Pilař

—————

Zpět


Kontakt

Jaromír Liška - Web

721344425